To content (skip navigation)

Gabriela Reguła

Od września 2010 roku, wspólnie z mężem Igorem, stoję za sterami Szkoły Muzycznej YAMAHA w Pabianicach.
Prowadzę zajęcia z nauki gry na keyboardzie oraz programy: "Niemowlaki w Krainie Dźwięków", "Szkraby i Muzyka", "Cudowny Świat Muzyki", "JMC - Dźwiękoludki". Jestem absolwentką Szkoły Muzycznej I i II st. w Pabianicach w klasie altówki oraz Akademii Muzycznej w Łodzi na wydziale Kompozycji Teorii Muzyki i Edukacji Muzycznej, specjalność: teoria muzyki. Ukończyłam także Studium Pedagogiczne przy AM w Łodzi. Dotychczas muzyczne pasje realizowałam w pracy w Warsztacie Terapii Zajęciowej w Pabianicach, a potem w Szkole Muzycznej YAMAHA w Koszalinie.
Prywatnie pełnię rolę żony - Igora i mamy dwóch córeczek - Magdaleny i Nadii.

Igor Reguła

Jestem absolwentem Politechniki Łódzkiej, Wydziału Organizacji i Zarządzania. Większość czasu poświęcam pracy na rynku farmaceutycznym. W szkole zajmuję się sprawami administracyjnymi i organizacyjnymi. Z przyjemnością gram amatorsko na gitarze klasycznej i akustycznej. Jestem czynnym zawodnikiem brydża sportowego w drużynie CKM Łódź. W domu opiekuję się motylkiem - Magdaleną i ptaszkiem - Nadią.

Jolanta Jarmakowska

Prawie od urodzenia związana z Pabianicami i ze szkołą jako nauczyciel matematyki. Od paru lat jestem na emeryturze, ale wciąż poszukuję nowych wyzwań. W Szkole Muzycznej YAMAHA jestem reprezentantem do spraw pierwszego kontaktu z klientem. W wolnych chwilach cieszę się urokami przyrody zza okien mojego domu, spotkaniami z rodziną i przyjaciółmi.

Paulina Subczyńska

Kacper Walczak

Urodziłem się w 1973r. w Pabianicach. Gitara elektryczna jest moim głównym instrumentem od ponad 20 lat. Gram także na gitarze akustycznej, klasycznej, basowej i pianie. Muzyka którą szczególnie polubiłem to blues i rock, jednak staram się być otwarty na inne gatunki. Grałem w zespołach wykonujących pop, poezje śpiewaną, folk, jazz czy hard rocka. Myślę, że czerpanie inspiracji z wielu źródeł pozwala w pełni cieszyć się muzyką i odkrywać jej nowe horyzonty. To motto chciałbym przekazać swoim uczniom. Obecnie występuje z bluesową formacją Tipsy Drivers oraz tribute band The Floyds. W Szkole Muzycznej YAMAHA w Pabianicach prowadzę zajęcia z nauki gry na gitarze elektrycznej.

Adam Herbich

Ukończyłem Państwową Szkołę Muzyczną I i II st. w Pabianicach w klasie perkusji. Aktualnie jestem studentem Politechniki Łódzkiej na wydziale Inżynierii Procesowej i Ochrony Środowiska. Moja przygoda z muzyką zaczęła się 11 lat temu. Miałem do czynienia zarówno z muzyką klasyczną, jak i z wieloma gatunkami muzyki rozrywkowej, dzięki graniu w różnych zespołach. Obecnie gram w zespole RZK sound. Moje hobby to muzyka i wszystko, co jest z nią związane. W Szkole Muzycznej YAMAHA prowadzę zajęcia z nauki gry na perkusji.