Gabriela Reguła

Od września 2010 roku, wspólnie z mężem Igorem, stoję za sterami Szkoły Muzycznej YAMAHA w Pabianicach.
Prowadzę zajęcia z nauki gry na keyboardzie oraz programy: "Niemowlaki w Krainie Dźwięków", "Szkraby i Muzyka", "Music Wonderland", "JMC", "JXC", "JAC", "JSFC". Jestem absolwentką Szkoły Muzycznej I i II st. w Pabianicach w klasie altówki oraz Akademii Muzycznej w Łodzi na wydziale Kompozycji Teorii Muzyki i Edukacji Muzycznej, specjalność: teoria muzyki. Ukończyłam także Studium Pedagogiczne przy AM w Łodzi. Dotychczas muzyczne pasje realizowałam w pracy w Warsztacie Terapii Zajęciowej w Pabianicach, a potem w Szkole Muzycznej YAMAHA w Koszalinie. W systemie YAMAHA mam certyfikat poziomu GRADE 4.
Prywatnie pełnię rolę żony - Igora i mamy dwóch córek - Magdaleny i Nadii.

Igor Reguła

Jestem absolwentem Politechniki Łódzkiej, Wydziału Organizacji i Zarządzania. Większść czasu poświęcam pracy pedagogicznej jako nauczyciel matematyki.  W szkole zajmuję się sprawami administracyjnymi i organizacyjnymi. Z przyjemnością gram amatorsko na gitarze klasycznej i akustycznej. Jestem czynnym zawodnikiem brydża sportowego w drużynie CKM Łódź. W domu opiekuję się Magdaleną i Nadią.

Jolanta Jarmakowska

Prawie od urodzenia związana z Pabianicami i ze szkołą jako nauczyciel matematyki. Od paru lat jestem na emeryturze, ale wciąż poszukuję nowych wyzwań. W Szkole Muzycznej YAMAHA jestem reprezentantem do spraw pierwszego kontaktu z klientem. W wolnych chwilach ćwiczę jogę, cieszę się urokami przyrody zza okien mojego domu, spotkaniami z rodziną i przyjaciółmi.

Paulina Subczyńska

Kacper Walczak

Urodziłem się w 1973r. w Pabianicach. Gitara elektryczna jest moim głównym instrumentem od ponad 20 lat. Gram także na gitarze akustycznej, klasycznej, basowej i pianie. Muzyka którą szczególnie polubiłem to blues i rock, jednak staram się być otwarty na inne gatunki. Grałem w zespołach wykonujących pop, poezje śpiewaną, folk, jazz czy hard rocka. Myślę, że czerpanie inspiracji z wielu źródeł pozwala w pełni cieszyć się muzyką i odkrywać jej nowe horyzonty. To motto chciałbym przekazać swoim uczniom. Obecnie występuje z bluesową formacją Tipsy Drivers oraz tribute band The Floyds. W Szkole Muzycznej YAMAHA w Pabianicach prowadzę zajęcia z nauki gry na gitarze elektrycznej.

Marta Gabryelczak - Paprocka

Marta Gabryelczak-Paprocka, mezzosopran, absolwentka Akademii Muzycznej im. G. i K. Bacewiczów w Łodzi. Śpiewaczka, pedagog, autorka tekstów o tematyce muzycznej. W roku 2014 otrzymałam nagrodę za wykonanie pieśni francuskiej w Międzynarodowym Konkursie Złote Głosy w Warszawie. Jako solistka współpracowałam z Teatrem Muzycznym w Lublinie, śląskim Teatrem Muzycznym Arte Creatura, Łódzkim Teatrem Piosenki Żagiel. Występowała solo na deskach Teatru Muzycznego w Łodzi, Filharmonii Łódzkiej, Teatru Małego w Tychach. Na scenie operetkowej kreowałam role m.in. Daisy Darlington w "Balu w Savoyu", Księcia Orlovsky'ego w "Zemście Nietoperza", Kupidyna w "Orfeuszu w Piekle". Współpracuję z młodymi łódzkimi kompozytorami wykonując ich dzieła na sesjach Musica Moderna oraz podczas koncertów kompozytorskich. Koncertuję (m. in. ma w dorobku koncerty dla Polonii na Litwie), wykonując lirykę wokalną, operetkę, dzieła sakralne, arie operowe. Współpracowałam w ramach koncertów i nagrań z muzykami jazzowymi, jak m.in. Wojciech Konikiewicz, Michał Kobojek. Swego głosu użyczyłam do nagrań muzyki będącej syntezą klasyki i jazzu. Śpiewałam podczas licznych festiwali, m.in. Muzyka i Słowo u Jezuitów, Wiosenne Dni Muzyki Organowej i Kameralnej w Archikatedrze, Święto Muzyki w Częstochowie i innych. Jestem autorką artykułów naukowych, a także artykułów omówieniowych do cyklu transmisji The Metropolitan Opera w Filharmonii Łódzkiej. Byłam pedagogiem emisji głosu w Społecznej Szkole Muzycznej II stopnia w Zgierzu, Chłopięcym Chórze Archikatedry Łódzkiej, Studium Muzyki Kościelnej Archidiecezji Łódzkiej, nauczycielem śpiewu w Szkole Muzycznej I st. Towarzystwa Oświatowego "Edukacja" w Łodzi, instruktorem wokalnym w Music School Łódź. Moi uczniowie, soliści, mają w swym dorobku liczne koncerty oraz nagrody w konkursach. W 2018 zostałam nominowana do tytułu Człowieka Roku "Dziennika Łódzkiego" w kategorii Kultura.

Jędrzej Grenda

Od września 2020 roku nauczyciel gry na zestawie perkusyjnym.