Raz na ludowo II Przegląd Piosenek i Przyśpiewek Ludowych "Raz na ludowo"

Dzieci i rodzice z grupy "Szkraby i Muzyka JESIEŃ" 30 marca 2011 roku wystąpili na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury w Pabianicach.
Tuż po prezentacji zespołu "Bychlewianka", przebrani w stroje marynarskie, zaśpiewali i zatańczyli kaszubską piosenkę "Hej żeglujże, żeglarzu".
Wystąpili: Paweł z mamą Ewą, Mateusz z mamą Moniką, Martyna z tatą Marcinem, Julia z mamą Violetą, Nadia z mamą Gabrielą.
Tańczącym towarzyszyli: Magda z grupy Cudowny Świat Muzyki (śpiew) i jej tata Igor - w stroju Kaszuba, grający na ludowym instrumencie zwanym diabelskimi skrzypcami.
Pomimo niewielkiej tremy wszyscy świetnie się bawili. W podziękowaniu za występ dzieci otrzymały drobne upominki. Dorośli, którzy byli jedynymi rodzicami biorącymi udział w Przeglądzie, zostali obdarowani kuponami do Centrum Urody.
Gratulujemy!
Zdjęcia z imprezy w Galerii.