Popisy uczniów programu Junior Music Course

W poniedziałkowe popołudnie 28.10.2013r. i wtorkowy wieczór 29.10.2013r. swoimi umiejętnościami muzycznymi pochwalili się uczniowie kursu Junior Music Course (Dźwiękoludki). Pierwszego dnia wystąpili: Daria Dróżdż, Mateusz Wodziński i Mikołaj Kasznicki, którzy zakończyli naukę na trzecim poziomie kursu. W ich wykonaniu – solowym i zespołowym – rodzice i  dziadkowie usłyszeli m.in. utwory: „Most”, „Na jarmark”, „Mama kwoka”, „Imieniny mamy”. Wspólnie została zaśpiewana piosenka „Pyszny lek” oraz kilka solfeży.

Następnego dnia ich młodsi koledzy, zaprezentowali efekty zabaw z dźwiękami z pierwszego poziomu kursu. Na występ stawili się: Marta Kopias, Nicole Zalewska, Maja Pytlińska, Paweł Kałuża i Wojciech Gryz. Zabrzmiały wszystkie utwory repertuarowe  - solo, w duetach oraz zespołowo utwór „Przeciąganie lino-trąby”. Mali muzycy wyczarowali gestami fantazję „Zegary” i zaśpiewali, ku uciesze słuchaczy, piosenkę „Katar wieloryba”. Na szczęście wszyscy pożegnali się w pełnym zdrowiu i w dobrych nastrojach. Gratulujemy udanych popisów! Galeria.