Koncert na F.S.S.

Kilkoro z najmłodszych muzyków (kończących program JMC) – Jan, Tymek, Franek, Celina, Basia, Kornelia, Robert – wzięło udział w specjalnym koncercie (28. czerwca 2023 r.) połączonym z zadaniami z Testu Podstawoowych Umiejętności Muzycznych systemu YAMAHA (test F.S.S.). Po części indywidualnych zagadek muzycznych uczniowie zaśpiewali ulubione piosenki oraz zagrali utwory repertuarowe. Największą popularnością cieszyły się muzyczne dzieła pt. Niebieski ptaszek, Most londyński. Popisom przysłuchiwali się rodzice oraz pani egzaminator Dominika Glac ze Szkoły Muzycznej YAMAHA w Wieruszowie. Po występach p. Gabrysia (nauczyciel programu JMC) zaprosiła wszystkich na słodki poczęstunek do restauracji w Hotelu Aviator w Pabianicach. Niespodzianką był tort przygotowany przez jedną z mam p. Weronikę Dudak oraz pamiątkowa grafika z małymi muzykami.