Yamaha na otwarciu TKALNI

29 czerwca 2019r. odbyło się uroczyste otwarcie nowego centrum handlowego TKALNIA. Na zaproszenie właścicieli obiektu na scenie wystąpili uczniowie naszej szkoły. Podczas krótkiego pokazu zapowiedzianego przez konferansjera Krzysztofa Ibisza, utwory solowe zagrali: Maria Klewin (keyboard), Paweł Zaremba (keyboard). Wiktoria Maurer i Kacper Mąkowski w duecie gitarowym wykonali m.in. piosenki Havana, Hallelujah. Zespół rozrywkowy: Nadia Reguła, Magdalena Reguła, Mikołaj Kasznicki, Jędrzej Grenda, Krzysztof Jarek, zagrał piosenkę Nadii Music that's our friendship oraz z rep. Marka Grechuty Historię pewnej podróży. Ostatnim utworem w wykonaniu zespołu z solistką Julią Hanke był Long train running.