Test FSS - koniec JMC.

W ostatni piątek roku szkolnego 17 dzieci przystąpiło do testu podstawowych umiejętności muzycznych (FSS). Tym samym dzieci ukończyły cały kurs Junior Music Course (Primary 1-4) prowadzony przez Gabrielę Regułę. Specjalnym gościem podczas testu był p. Krzysztof Wasilewski, który pełnił rolę egzaminatora. Na początku każde dziecko samodzielnie przystąpiło do testu słuchowego. W drugiej części spotkania odbył się koncert, na którym dzieci śpiewały piosenki oraz grały przygotowane utwory. Ulubionymi utworami okazały się Katar wieloryba, La di da oraz Na jarmark, Moje czerwone butki. Wszystkie dzieci poradziły sobie znakomicie! W podziękowaniu za koncert p. Gabrysia zaprosiła wszystkich na słodką niespodziankę.