Na świąteczną nutę

W poniedziałek 12 grudnia 2016r. w Centrum Kultury Dziecka w Zgierzu odbyły się przesłuchania w ramach konkursu wokalnego "Na świąteczną nutę". Jury w składzie: Małgorzata Kolad, Anna Sowa, Michał Makulski wysłuchało 70 prezentacji kolęd i pastorałek w wykonaniu solistów, duetów i zespołów. Na scenie zaśpiewali także uczniowie naszej szkoły przygotowani przez Martę Gabryelczak - Paprocką: Klaudia Płusa - Kolęda dla nieobecnych, Mizerna cicha; Filip Myczka – Bosy pastuszek, Jam jest Dudka; Nadia Reguła – Maleńka miłość, Zaśnij dziecino. Po całodiowych przesłuchaniach jury przyznało pierwsze miejsca w każdej kategorii (przedszkola, szkoły, gimnazja) i kilka wyróżnień. Wśród wyróżnionych w kategorii - Szkoły Podstawowe - znalazła się Nadia. Cieszymy się z jej sukcesu.