Popisy na klawiszach

W poniedziałek 5 grudnia 2016r. rodzice i dziadkowie uczniów grających na keyboardzie wysłuchali wspaniałego koncertu. Najmłodsi muzycy - Malina, Antoni i Liliana z kursu JMC 2 zagrali swoje pierwsze utwory w układzie na dwie ręce. Jaś (JMC 3) zaprosił wszyskich Na jarmark, zaś Nina i Hania (JMC 3) oprowadziły słuchaczy po zakamarkach Paryża ze zmianami tonacji w zabawie klawiszowej Słoneczny dzień. Julia, Wiktoria, Jan i Amelia (FKK A) zaprezentowali muzyczne opowieści o zwierzętach, dzielnym Jasiu i nadchodzącej zimie. Mateusz (FK 1) zaprosił publiczność – grającą na marakasach - do wspólnej zabawy przy dźwiękach Samby lele. Utwory Mrs Robinson, Moritat, Five hundred miles, I like the flowers, Take me home zagrali bardziej zaawansowani uczniowie z kursu FK 2: Martyna, Izabela, Maja, Paweł i Karolina. Zachwycili publiczność także zespołowym wykonaniem piosenki Groovy kind of love. W podziękowaniu za wspaniałe prezentacje p. Gabrysia Reguła (nauczyciel) poczęstowała wszystkich słodkościami.