Lubię śpiewać! - popis wokalistów

W ramach ostatniego spotkania w bieżącym roku szkolnym uczniowie klasy wokalu Marty Gabryelczak – Paprockiej zaprosili bliskich na koncert (20.06.2016r.). Na wstępie Filip zaśpiewał piosenkę Sport to zdrowie. Rodzeństwo Amelia i Antoni podziekowali swojej rodzinie za zaangażowanie i wsparcie w rozwijaniu swoich pasji piosenkami Walczyk dla mamy i Naucz mnie. Dominik rozbawił publiczność śpiewając utwór Alibaba. Różnorodne emocje i nastroje przekazała głosem Klaudia wykonując piosenki List do matki, Margarita, Kolorowy wiatr. Swoimi zdolnościami wokalnymi czarował również Aleksander w piosence Crazy little thing called love oraz w utworze "niespodziance", w którym akompaniawał sobie na gitarze klasycznej. Dziękując za oklaski każdy z wykonawców tego koncertu z pewnością powie: - Lubię śpiewać!