Z nowym rokiem

12 stycznia 2016 roku o godz.18:00 uczniowie, rodzice i nauczyciele naszej szkoły postanowili podzielić się swoimi marzeniami i życzeniami na nowy rok. Okazją był koncert zatytułowany "Z nowym rokiem". Podczas uroczystości w sali widowiskowej MOK w Pabianicach - współorganizatora imprezy – wybrani uczniowie sami odczytywali swoje marzenia, a inni przekładali je na dźwięki. W koncercie wystapili mali i duzi. Szkraby wraz z rodzicami odtańczyli utwór Maszyna do pisania Leroya Adnersona, w którym Igor Reguła wcielił się w rolę stenotypistki Reginy. W programie znalazły się takze zimowe Jingle bells, wesoła Oda do radości, romantyczne Right here waiting. Afroamerykańskim gitarzystom towarzyszył lew wyłoniony z publiczności (dziękujemy Tacie Niny!), który odpoczywał sobie na skraju sceny. Młoda wokalistka Klaudia Płusa zaśpiewała Kolorowy wiatr, Damą być. Gitarzyści elekryczni wraz z 9-letnim perkusistą Filipem rozgrzali publiczność utworem Highway to hell. Koncert zakończyła kolęda Lulajże Jezuniu w opracowaniu fortepianowym na cztery ręce jako marzenie do ponownego spotkania z publicznością po kolejnych świętach Bożego Narodzenia. Za pomoc w zorganizowaniu tego wspaniałego wydarzenia muzycznego dziękujemy Towarzystwu Muzycznemu im. K. Nicze oraz firmie Genesisart.